Frezowanie cnc – Rzeszów

Frezowanie jest to sposób obróbki skrawaniem, w którym narzędzie wykonuje ruch obrotowy, przedmiot obrabiany – ruch posuwowy prostoliniowy lub krzywoliniowy. Frezowanie CNC służy do obróbki powierzchni krzywoliniowych oraz płaszczyzn. Jest to najczęściej stosowany sposób obróbki skrawaniem poza toczeniem. W procesie frezowania cnc usuwa się kolejne warstwy naddatku obróbkowego aż do uzyskania pożądanego kształtu i wymiaru danego przedmiotu.

Frezowanie cnc – maszyny

Aby elementy wytwarzane w procesie frezowania CNC były wykonane z najwyższą precyzją, powtarzalnością oraz dokładnością, konieczne jest użycie odpowiedniej jakości narządzi skrawających, sztywnej i precyzyjnej obrabiarki, a także narzędzi kontrolno pomiarowych.

Firma CRprint dysponuje sztywną oraz precyzyjną frezarką ze stołem o wymiarach 1500×800 mm z przejazdami osi X:900, Y:650, Z:650. Pracujemy na każdego rodzaju materiale. Mamy duże doświadczenie w obróbce stali, stali hartowanej, stali nierdzewnej, aluminium, miedzi, mosiądzu oraz wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych w tym ABS i PP.

Doświadczenie w zakresie frezowania cnc

Nasza firma dysponuje wykwalifikowaną kadrą techniczną, wieloletnim doświadczeniem z zakresu obróbki skrawaniem, sztywną oraz precyzyjną obrabiarką, wysokiej klasy narzędziami skrawającymi oraz odpowiednimi narzędziami kontrolno pomiarowymi. Wykonujemy formy wtryskowe, formy do termoformowania, tłoczniki i wykrojniki do blach, oprzyrządowanie technologiczne oraz części maszyn. Dostarczamy wyroby metalowe w każdym sektorze gospodarki począwszy od automotive przez przemysł spożywczy, modelarstwo i przemysł lekki na rolnictwie skończywszy. Posiadamy doświadczenie we współpracy z zagranicznymi kooperantami ( Austria, UK, Litwa, Ukraina ). Zlecenia realizujemy profesjonalnie, terminowo i starannie.

Frezowanie cnc (Rzeszów)

Rzeszów jest stolicą województwa podkarpackiego. Wiele firm z tego regionu potrzebuje precyzyjnego wykonania elementów metalowych oraz części zamiennych lub oprzyrządowania do swoich linii technologicznych. Crprint wychodzi tym zapotrzebowaniom na przeciw. Nasza firma świadczy usługi frezowania CNC między innymi na terenie Rzeszowa. Wszystkie zlecone zadania realizujemy z najwyższą starannością i precyzją. Z chęciom odpowiemy na wszystkie Państwa zapytania ofertowe. Realizujemy produkcje jednostkową, małoseryjną oraz wielkoseryjną. Usługi frezowania cnc realizujemy na materiale własnym bądź dostarczonym przez naszego klienta. Wycena zlecenia następuje na podstawie materiałów dostarczonych przez zleceniodawcę. Może to być dokumentacja techniczna model 3D bądź szkic. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również frezowanie cnc Gliwice.